DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU

Jesteśmy międzynarodową firmą specjalizującą się w produkcji oraz dystrybucji najwyższej jakości aparatury medycznej z zakresu fizjoterapii, neurorehabilitacji, kardiologii, spirometrii, hydroterapii, ginekologii, medycyny estetycznej oraz stomatologii.

Sprawdź naszą ofertę
BTL Kariera
OFERTA

Otwarte rekrutacje

Sprawdź szczegóły pracy i rekrutacji w poniższych ofertach.

Aktualnie nie prowadzimy żadnych rekrutacji.

Nasz proces rekrutacyjny

Wyślij nam swoje CV

Po otrzymaniu twojego zgłoszenia, potrzebujemy trochę czasu na jego weryfikację i ocenę.

Rozmowa telefoniczna

Jeśli twoje zgłoszenie zwróci nasza uwagę, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, aby ustalić termin rozmowy rekrutacyjnej.

Rozmowa rekrutacyjna

Podczas rozmowy rekrutacyjnej będziemy chcieli lepiej Cię poznać oraz omówić wszystkie kwestie związane z ofertą na dane stanowisko.

Sukces!

Jeśli po rozmowie otrzymasz od nas telefon – dobra robota! Witamy w naszym zespole.
Nasze wartości

W miarę rozwoju nie tracimy z oczu tego, co najważniejsze — ludzi. BTL to firma zbudowana na bazie rodziny. To miejsce pracy, w którym współpracownicy stają się przyjaciółmi. Pozytywny duch, w którym wspieramy się nawzajem, sprzyja otwartym, szczerym i znaczącym relacjom.

Każdego dnia dbamy o to, aby nasz zespół czuł się doceniony. Świętujemy i akceptujemy naszą różnorodność. Inwestujemy w siebie, bo wygrywamy lub przegrywamy jako zespół. Inauguracyjne lunche czy kwartalne wyjazdy to tylko niektóre ze sposobów, które dają nam możliwość podziękowania za ich ciężką pracę.

Kariera - nasze wartości
Kontakt
Kontakt

Zainteresowany naszymi urządzeniami?

Wypełnij formularz, a nasi doradcy skontaktują się z Tobą.
Poznaj EMFACE