Wszystkie artykuły

BUDOWANIE MIĘŚNI Z MEDYCYNĄ ESTETYCZNĄ

Sprawdzone źródła
Publikacja: 29.12.2022 r.
BUDOWANIE MIĘŚNI Z MEDYCYNĄ ESTETYCZNĄ
Przejdź do wątku
  1. Wstęp
  2. BUDOWANIE TKANKI MIĘŚNIOWEJ Z MEDYCYNĄ ESTETYCZNĄ TAKŻE JEST MOŻLIWE!
  3. ZABIEG, KTÓRY SPRAWI, ŻE ZACZNIESZ SIĘ ODCHUDZAĆ I BUDOWAĆ MIĘŚNIE!
  4. Podsumowanie
Udostępnij artykuł

Do uzyskania umięśnionej sylwetki niezbędny jest zdrowy tryb życia oraz trening siłowy, najlepiej taki w którym nie tylko wykonujemy liczne powtórzenia „pompujące” mięśnie, ale także taki w którym dokładamy sobie obciążenie, aby budować tkankę mięśniową. Tylko kiedy znaleźć na niego czas podczas gdy nasza doba robi się coraz krótsza? Z rozwiązaniem problemu przychodzi współczesna medycyna estetyczna, która za pomocą innowacyjnych urządzeń, umożliwia osiągnięcie wymarzonych efektów w rekordowo krótkim czasie.

BUDOWANIE TKANKI MIĘŚNIOWEJ Z MEDYCYNĄ ESTETYCZNĄ TAKŻE JEST MOŻLIWE!

Rozwój medycyny estetycznej umożliwił odkrycie synergicznych terapii, które jednocześnie łączą różne rodzaje energii w celu osiągnięcia lepszych i trwalszych efektów. Doskonałym przykładem takiej technologii jest BTL EMSCULPT NEO, który już po zaledwie 4 zabiegach umożliwia przyrost masy mięśniowej o około 25 % oraz spalanie tkanki tłuszczowej średnio o 30 %. Efekt ten porównywalny jest do 12-16 tygodni treningu oporowego. To jak osiągnięcie plażowej sylwetki zamiast w pół roku, zaledwie w miesiąc!

Dzięki połączeniu dwóch rodzajów energii: fali elektromagnetycznej o wysokiej intensywności oraz fali radiowej (HIFEM+, czyli High-Intensity Focused Electromagnetic Technology Plus) oraz RF urządzenie rzeźbi rozgrzane mięśnie i w ten sposób modeluje sylwetkę. Fala radiowa rozbija i niszczy podskórny tłuszcz w procesie termolipolizy, natomiast HIFEM+ poprzez supramaksymalne skurcze buduje masę mięśniową. Zaawansowana technologia urządzenia, dzięki połączeniu dwóch rodzajów energii, jednocześnie działa na mięśnie, tłuszcz oraz skórę. Jest to rozwiązanie, dla osób którym zależy na redukcji tkanki tłuszczowej, wzmocnieniu i rozbudowie mięśni, a także poprawie napięcia i jędrności skóry. ZA POMOCĄ URZĄDZENIA EMSCULPT NEO możemy wymodelować i wyrzeźbić takie obszary jak: biceps, triceps, boczki, brzuch, pośladki, bryczesy, uda przód, uda tył, przyśrodkowe części ud oraz łydki.

Trening na siłowni jest dla Ciebie raczej przykrym obowiązkiem niż przyjemnością?

Znajdujesz w sobie najwięcej motywacji w momencie, kiedy widzisz szybki efekt? Medycyna estetyczna pomoże Ci osiągnąć Twoje maksimum, podczas gdy dajesz z siebie tylko niezbędne minimum. Dzięki BEZPIECZNEMU URZĄDZENIU BTL EMBODY osiągnięcie wymarzonego wyglądu jest na wyciągnięcie ręki.

Stosowane jako metoda rzeźbienia mięśni jest bezpieczną i bezinwazyjną techniką, nie wymagającą regeneracji skóry w przeciwieństwie do zabiegów chirurgicznych. W ciągu zaledwie półgodzinnego zabiegu, urządzenie wywołuje kilkadziesiąt tysięcy niezwykle intensywnych (supramaksymalnych) skurczów mięśni, czyli to tak jakbyśmy w 30 minut wykonali 20 tysięcy brzuszków lub przysiadów. Oczywisty jest fakt, że tej ilości brzuszków czy przysiadów nie da się samodzielnie wykonać w tak krótkim czasie. Zabieg nie wymaga żadnej aktywności ani też rekonwalescencji.

Kontakt

Potrzebujesz urządzenia do epilacji w swojej klinice?

ZABIEG, KTÓRY SPRAWI, ŻE ZACZNIESZ SIĘ ODCHUDZAĆ I BUDOWAĆ MIĘŚNIE!

Plażowa sylwetka przy minimalnym wysiłku, to efekt uboczny zabiegu URZĄDZENIEM BTL EMSCULPT, który modeluje sylwetkę i rzeźbi ciało. Maszyna w sposób zupełnie bezinwazyjny i bezbolesny jednocześnie rozbudowuje mięśnie i spala tkankę tłuszczową. W trakcie zabiegu energia HIFEM wywołuje kilkadziesiąt tysięcy niezwykle intensywnych skurczów mięśni. Tkanka mięśniowa musi przystosować się do tak ekstremalnego treningu.

Energia HIFEM poprawia strukturę mięśni, tworzy nowe białka i powoduje rozrost włókien mięśniowych. Podczas zabiegu nasz mózg otrzymuje informację, że potrzebna będzie ekstremalna ilość energii, a co za tym idzie zmusza nasze ciało do intensywnej lipolizy. W tkance tłuszczowej dochodzi do zwiększonego przepływu krwi, a tym samym do nagromadzenia wolnych kwasów tłuszczowych. Ich nadmiar wywołuje rozpad komórek tłuszczowych. Urządzenie posiada zarówno duże aplikatory, które możemy stosować na brzuch i pośladki, jak i małe aplikatory – na bicepsy, tricepsy i łydki. Zabieg urządzeniem, to także nieocenione wsparcie przy wszelkiego rodzaju kontuzjach oraz uzupełnienie tradycyjnych treningów.

Wśród urządzeń budujących tkankę mięśniową, WARTO WSPOMNIEĆ O URZĄDZENIU BTL EMSELLA, które dzięki technologii HIFEM buduje mięśnie dna miednicy. FOTEL BTL EMSELLA to nowoczesne urządzenie do wzmocnienia mięśni dna miednicy, a także leczenia problemu nietrzymania moczu. Problem inkontynencji dotyczy nie tylko kobiet w wieku okołomenopauzalnym, ale także młodszych, które mają indywidualne predyspozycje do wiotkości tkanek, lub takich które są po powikłanych porodach fizjologicznych. Urządzenie poprzez wysłanie w kierunku mięśni dna miednicy odpowiedniej wiązki fali elektromagnetycznej o wysokiej intensywności, doprowadza do hiper skurczy. Zabieg przebiega w sposób komfortowy (w pełnym ubraniu) i zupełnie bezbolesny (wystarczy tylko usiąść na specjalnie skonstruowanym do tego zabiegu fotelu, który połączony jest z aparatem). Urządzenie posiada certyfikat amerykańskiej FDA (Food and Drug Administration) jest zakwalifikowane jako zabieg medyczny.

Podsumowanie

Długie, męczące treningi to już przeszłość. Przyszłość należy do zabiegów medycyny estetycznej.

Kontakt
Kontakt

Zainteresowany naszymi urządzeniami?

Wypełnij formularz, a nasi doradcy skontaktują się z Tobą.
Poznaj EMFACE