Wszystkie artykuły

NAJNOWSZA METODA MODELOWANIA SYLWETKI

Sprawdzone źródła
Publikacja: 29.12.2022 r.
NAJNOWSZA METODA MODELOWANIA SYLWETKI
Przejdź do wątku
  1. Wstęp
  2. JAK METODY MODELOWANIA MOGĄ POMÓC PROCESIE KSZTAŁTOWANIA SYLWETKI?
  3. CO WARTO WIEDZIEĆ PODDAJĄC SIĘ ZABIEGOM MODELOWANIA SYLWETKI?
  4. DLACZEGO TE METODY SĄ BEZPIECZNE?
  5. Podsumowanie
Udostępnij artykuł

Nawet ojcowie medycyny – Hipokrates i Galen wskazywali, na fakt, że brak aktywności fizycznej jest szkodliwy dla zdrowia. Aktywność fizyczna to sprawdzona recepta na długie życie, a także skuteczny sposób na utrzymanie organizmu w jak najlepszej formie i zdrowiu przez długie lata. Według Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) aktywność fizyczna to po prostu ruch ciała wywołany przez mięśnie, który wymaga energii.

Do aktywności fizycznej możemy zaliczyć wszystkie dyscypliny sportowe, a także typową codzienną aktywność zawodową, czy prace domowe. Regularna aktywność fizyczna nie tylko zmniejsza ryzyko rozwoju chorób układu sercowo-naczyniowego m.in. choroby niedokrwiennej serca, nadciśnienia tętniczego, miażdżycy, zawału, udaru mózgu, ale także zapobiega chorobom tj. cukrzycy, nadwadze i otyłość oraz zaburzeniom lipidowym, obniża ryzyko wystąpienia depresji.

JAK METODY MODELOWANIA MOGĄ POMÓC PROCESIE KSZTAŁTOWANIA SYLWETKI?

Dzięki nowoczesnej medycynie w sposób bezpieczny, szybki i bezinwazyjny sprawimy, że tłuszcz z brzucha zniknie, a dodatkowo wyrzeźbimy mięśnie bez żadnego wysiłku w krótkim czasie. PPrzykładem współczesnego modelowania sylwetki jest urządzenie BTL EMSCULPT NEO, które łączy energię HIFEM+ i RF w jednym zabiegu. Energia HIFEM+ utrzymuje przez wiele sekund supramaksymalne skurcze, czyli takie, jakich nie jesteśmy w stanie wywołać podczas zwykłego treningu. Seria czterech zabiegów wyszczuplających tym urządzeniem umożliwia redukcję tłuszczu o ok. 30% oraz przyrost mięśni średnio o 25%. EMSCULPT NEO posiada specjalne aplikatory SMALL CONTOUR, dzięki którym możemy wyrzeźbić także mięśnie ramion, wewnętrznej części ud czy łydek. Kolejnym przykładem urządzenia, które w bezpieczny sposób wymodeluje naszą sylwetkę jest BTL EMTONE, który charakteryzuje się połączeniem dwóch sprawdzonych i skutecznych technologii — monopolarnej radiofrekwencji oraz ukierunkowanej energii fali akustycznej w jednym aplikatorze. Dzięki dostarczaniu energii cieplnej i mechanicznej powoduje zmiany w tkance, niezbędne do uzyskania satysfakcjonujących efektów. W trakcie zabiegu technologia poprawia strukturę skóry, a także pozwala raz na zawsze pożegnać się z cellulitem.

Kontakt

Potrzebujesz urządzenia do epilacji w swojej klinice?

CO WARTO WIEDZIEĆ PODDAJĄC SIĘ ZABIEGOM MODELOWANIA SYLWETKI?

Przepis na proste odchudzanie to nowoczesne zabiegi urządzeniami, które w przeciwieństwie do zabiegów chirurgicznych nie tylko umożliwiają osiągnięcie wymarzonego efektu w szybkim czasie, ale także są bardzo bezpieczną i bezinwazyjną techniką, nie wymagającą rekonwalescencji. Nie można jednak zapominać, że efekt zabiegów oraz ich trwałość zależą od wielu czynników, m.in. od liczby sesji, stopnia zaawansowania problemu i jego lokalizacji, a przede wszystkim od przestrzegania zaleceń około zabiegowych oraz prowadzenia prozdrowotnego trybu życia. Należy pamiętać, że zabiegi stosuje się nie jako panaceum na wszystko, a jako uzupełnienie prawidłowego modelu żywienia i aktywności fizycznej.

DLACZEGO TE METODY SĄ BEZPIECZNE?

Zabiegi urządzeniami do modelowania sylwetki są nie tylko skuteczne, ale także całkowicie bezpieczne. Skuteczność i bezpieczeństwo sprzętów BTL zostały przetestowane za pomocą renomowanych metod naukowych (rezonans magnetyczny, tomograf komputerowy, USG) w kilkunastu niezależnych badaniach wieloośrodkowych w USA. O skuteczności urządzeń w rzeźbieniu mięśni i modelowaniu sylwetki świadczy rekomendacja Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA).

Podsumowanie

Dla osiągnięcia wymarzonych efektów w krótkim czasie, do diety i ćwiczeń warto dołączyć zabiegi na ciało.

Kontakt
Kontakt

Zainteresowany naszymi urządzeniami?

Wypełnij formularz, a nasi doradcy skontaktują się z Tobą.
Poznaj EMFACE