Wszystkie artykuły

TECHNOLOGIA BEZDOTYKOWA

Sprawdzone źródła
Publikacja: 29.12.2022 r.
TECHNOLOGIA BEZDOTYKOWA
Przejdź do wątku
  1. Wstęp
  2. BEZDOTYKOWE MODELOWANIE SYLWETKI
  3. Podsumowanie
Udostępnij artykuł

Pewnie wiele razy słyszałeś od pacjentów korzystających z zabiegów modelujących sylwetkę, że marzą o urządzeniu, które usunie nadmiary tkanki tłuszczowej na dużym obszarze. VANQUISH ME spełnia marzenie o takim zabiegu, który modeluje całą talię i brzuch oraz wewnętrzne i zewnętrzne partie ud. A ponieważ działa bezinwazyjnie, bezdotykowo i bezboleśnie jest często wybierany przez pacjentów na całym świecie. To jeden z must have gabinetów i klinik specjalizujących się w modelowaniu ciała

BEZDOTYKOWE MODELOWANIE SYLWETKI

BTL VANQUISH ME to druga generacja bezkontaktowej technologii BTL do nieinwazyjnego rozbijania komórek tłuszczowych. Dzięki dużemu obszarowi zabiegowemu urządzenie wyszczupla brzuch i uda na całym obwodzie, działając z niezrównanym komfortem i bezpieczeństwem pacjenta.

-Bezdotykowe urządzenie do modelowania sylwetki.

-Duży obszar poddawany zabiegowi sprawia, że terapia jest bardziej przystępna cenowo, z większą ilością usuniętego tłuszczu.

-Efekty modelujące sylwetkę są bardziej jednolite na całej części ciała poddanej zabiegowi.

Kontakt

Potrzebujesz urządzenia do epilacji w swojej klinice?

Podsumowanie

BTL VANQUISH ME jest urządzeniem przeznaczonym do redukcji tkanki tłuszczowej gromadzącej się na brzuchu i wokół talii. Określenie „wokół” jest tutaj kluczowe, ponieważ zabieg działa na całym obwodzie.

Kontakt
Kontakt

Zainteresowany naszymi urządzeniami?

Wypełnij formularz, a nasi doradcy skontaktują się z Tobą.
Poznaj EMFACE