Wszystkie artykuły

WYSZCZUPLANIE BEZ WYRZECZEŃ

Sprawdzone źródła
Publikacja: 29.12.2022 r.
WYSZCZUPLANIE BEZ WYRZECZEŃ
Przejdź do wątku
  1. Wstęp
  2. BTL VANQUISH ME
  3. EMSCULPT NEO I EMBODY
  4. EMSCULPT NEO – WARTO POZNAĆ BLIŻEJ
  5. EFEKTY?
  6. Podsumowanie
Udostępnij artykuł

Sery, sosy, desery i wino są podstawowymi elementami francuskiej kultury a Francuzki zazwyczaj są szczupłe i zgrabne. Jak to możliwe? Wbrew pozorom to całkiem proste: wystarczy po prostu trzymać się kilku zasad. Wybieraj lokalne, naturalne, świeże produkty (zero przetworzonego jedzenia!) i gotuj. Na raz zjadaj tylko małe porcje – używaj sztućców nawet do kanapek – będzie trudniej połknąć wszystko błyskawicznie. Jeśli planujesz pić wino wieczorem, unikaj owoców i soków owocowych w ciągu dnia.

Pij codziennie dużo wody, ziół i zielonej herbaty. Nie lubisz siłowni? Nie musisz. Zmuszaj się za to do częstego chodzenia i bez względu na pogodę duuużo spaceruj. Rób to co lubisz i jak lubisz – dbanie o siebie jest bezcelowe, jeśli czujesz się nieszczęśliwa.

Do tego prostego planu na dietę i aktywność fizyczną – dodajmy zabiegi, które nie zmęczą, nie zestresują ale zadziałają. Oto urządzenia, na które warto postawić. Z nimi szczupłe ciało i zgrabna sylwetka będą twoje szybciej niż myślisz!

BTL VANQUISH ME

NOWOCZESNE MODELOWANIE SYLWETKI URZĄDZENIEM VANQUISH ME. Dzięki tej technologii zabieg redukcji tkanki tłuszczowej jest nieinwazyjny, bezkontaktowy i zautomatyzowany. Dodaj do tego efektywność oraz bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatami. Cały zabieg przeprowadzany jest bez znieczulenia, dzięki czemu zaraz po jego wykonaniu pacjent może powrócić do swoich codziennych obowiązków i aktywności. Warte podkreślenia jest też to, że VANQUISH ME to urządzenie, które jest w stanie objąć duży obszar zabiegowy.

Kontakt

Potrzebujesz urządzenia do epilacji w swojej klinice?

EMSCULPT NEO I EMBODY

Nazywane bezpiecznymi siłowniami – mają jeszcze jedną zaletę – pomagają wyrzeźbić i wzmocnić mięśnie oraz spalić tłuszcz – bez żadnego wysiłku z naszej strony. Musimy tylko przyjść na zabieg. Oba urządzenia opierają się na zaawansowanej technologii elektromagnetycznej HIFEM. W trakcie jednego zabiegu BTL EMBODY lub BTL EMSCULPT NEO, energia HIFEM wywołuje ok 20 tysięcy supramaksymalnych skurczów. 

Jedna sesja treningu pośladków zastąpi 20 tys. przysiadów, a jeden zabieg zapewnia mięśniom brzucha wysiłek porównywalny do 20 tys. brzuszków! Pupa, brzuch, łydki, ramiona – rzeźbisz, modelujesz, wzmacniasz, spalasz i wszystko dzieje się bezdotykowo, z zachowaniem bezpieczeństwa. To właściwie nie tyle ćwiczenia co aktywny relaks. Co więcej – po takiej sesji czujemy przypływ endorfin i ten sam rodzaj zadowolenia jak po prawdziwym treningu.

EMSCULPT NEO – WARTO POZNAĆ BLIŻEJ

To urządzenie do modelowania ciała które łączy dwie technologie energię elektromagnetyczną wysokiej częstotliwości i falę radiową w jednym zabiegu. Skutecznie ale i bezinwazyjnie redukuje podskórną tkankę tłuszczową. Spalanie tłuszczu jest tu możliwe dzięki – supramaksymalnym skurczom, wywoływanym przez HIFEM+ i termolipolizie indukowanej przez falę radiową. Badania potwierdzają: 4 zabiegi EMSCULPT NEO TO REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ ŚREDNIO O 30%!*

*Badania dostępne u opiekuna regionu

EFEKTY?

Zabiegi urządzeniami EMSCULPT NEO i EMBODY trwają 20-30 minut w zależności od miejsca zabiegowego. Ciało ma bardziej zdefiniowany kształt, mięśnie są zaznaczone, a tkanka tłuszczowa zredukowana. Obserwujemy też napięcie skóry, redukcję wiotkości i obwiśnięć.

Emsculpt Neo i Embody to wsparcie także dla poważniejszych terapii odchudzających, motywacja i zwiększenie efektów tradycyjnych ćwiczeń. Warto wpisać je do swojego stałego menu. Podobnie jak ser i dobre wino. Zamiast wyrzeczeń i smutków, dbajmy o siebie z przyjemnością. Bądźmy piękniejsi ale i szczęśliwsi. Oto ideał.

Podsumowanie

Dobrze wyglądasz kiedy jesteś zadowolona. Nie odwrotnie.

Kontakt
Kontakt

Zainteresowany naszymi urządzeniami?

Wypełnij formularz, a nasi doradcy skontaktują się z Tobą.
Poznaj EMFACE