Wszystkie artykuły

PROFESJONALNE URZĄDZENIA DO REDUKCJI ZMARSZCZEK

Sprawdzone źródła
Publikacja: 29.12.2022 r.
PROFESJONALNE URZĄDZENIA DO REDUKCJI ZMARSZCZEK
Przejdź do wątku
 1. Wstęp
 2. LASEROWA REDUKCJA ZMARSZCZEK
 3. REDUKCJA ZMARSZCZEK: URZĄDZENIA, KTÓRE ZAPEWNIAJĄ KOMFORTOWY PRZEBIEG ZABIEGU
 4. GŁĘBOKA REGENERACJA SKÓRY I BŁYSKAWICZNE WYGŁADZENIE
 5. REDUKCJA ZMARSZCZEK PROSTSZA, NIŻ KIEDYKOLWIEK
 6. Podsumowanie
Udostępnij artykuł

LASEROWA REDUKCJA ZMARSZCZEK

Dzięki takim narzędziom dostępnym na rynku jak profesjonalne urządzenia do niwelowania zmarszczek, zabiegi stają się coraz mniej inwazyjne, a co za tym idzie - czas rekonwalescencji jest krótszy. Ponadto, dzięki najnowszym technologiom, możemy cieszyć się nie tylko udogodnieniami w trakcie wykonywania zabiegu, ale również odczuwać pełną satysfakcję z bezproblemowo przeprowadzonych, niezwykle skutecznych zabiegów anty-aging.

Proces starzenia się skóry dotyka kobiety, jak i mężczyzn. Z roku na rok zauważalny jest wzrost mężczyzn, którzy korzystają z usług gabinetów kosmetologicznych. A cel jaki chcą uzyskać panowie oraz panie jest jeden - poprawa gęstości oraz wygładzenie. Technologie do tego przeznaczone muszą być precyzyjne, bezpieczne oraz intuicyjne.

Posiadanie w gabinecie profesjonalnej, wielofunkcyjnej technologii, będzie nie tylko przyjemnością pracy a przede wszystkim odzwierciedleniem solidności w postaci genialnych efektów i zadowolenia osób korzystających z zabiegów. Precyzyjny remodeling skóry, odmłodzenie czy zagęszczenie skóry przy pomocy technologii laserowych lub technologii wykorzystujących działanie fali radiowej - to wizytówka każdej kliniki medycyny estetycznej Warto więc zainwestować w sprzęt, który jest dedykowany takim zabiegom, jak niwelowanie zmarszczek czy ujędrnienie skóry.

 Urządzenia, które Państwu oferujemy prezentują najwyższe standardy bezpieczeństwa i gwarantują najwyższą jakość pracy.

Kontakt

Potrzebujesz urządzenia do epilacji w swojej klinice?

REDUKCJA ZMARSZCZEK: URZĄDZENIA, KTÓRE ZAPEWNIAJĄ KOMFORTOWY PRZEBIEG ZABIEGU

Odmładzanie twarzy jest prostsze i szybsze, jeśli wykorzystujemy do tego celu profesjonalne urządzenia niwelujące oznaki starzenia, takie jak BTL EXILIS ELITE, które wykorzystuje w swojej technologii fale ultradźwiękowe w połączeniu z radiofrekwencją monopolarną. Zabieg wywołuje silną przebudowę kolagenu, a co za tym idzie skóra zagęszcza się, ujędrnia oraz napina. BTL EXILIS ELITE to idealny zabieg między innymi dla osób, chcących popracować nad owalem twarzy. Jest zabiegiem bezbolesnym oraz może być wykonywany przed wielkimi wyjściami.

GŁĘBOKA REGENERACJA SKÓRY I BŁYSKAWICZNE WYGŁADZENIE

Coraz chętniej panie oraz panowie sięgają po zdobycze medycyny estetycznej i decydują się na zabiegi odmładzające– poprawa wyglądu skóry pozytywnie wpływa na samoocenę pacjenta. 

Technologie  stosowane w klinikach medycyny estetycznej powinny więc spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów i specjalistów:

• efekt liftingu uzyskany bez uszkodzenia naskórka (technologia HIFU 2),

• termoablacja punktowa,

• silnie skoncentrowana wiązka z możliwością aplikacji od 1,5 mm aż do 4,5 mm

To cechy, którymi wyróżniają się profesjonalne urządzenia do nieinwazyjnego liftingu. Takimi właśnie urządzeniami są BTL HIPRO i BTL HIPRO- V. Inwestycja w doskonale zaprojektowane, efektywne systemy wspierające zabiegi medycyny estetycznej to dobry krok, który procentuje w odsetku bezproblemowo przeprowadzanych, skutecznych i satysfakcjonujących zabiegów.

REDUKCJA ZMARSZCZEK PROSTSZA, NIŻ KIEDYKOLWIEK

Jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów w gabinetach medycyny estetycznej jest niwelowanie zmarszczek. Urządzenia, które umożliwiają tego typu zabiegi powinny więc działać efektownie i efektywnie.

Odpowiednio dobrana technologia niwelująca oznaki starzenia, skupia się na takich problemach jak :

 • wiotkość skóry
 • zmarszczki wokół oczu tzw. "kurze łapki"
 • lwia zmarszczka
 • linie marionetki
 • zmarszczki mimiczne
 • bruzdy nosowo - wargowe
 • zmarszczki poziome czoła


Bezkonkurencyjnymi urządzeniami stosowanymi w redukcji zmarszczek są specjalistyczne lasery.


LASER FRAKCYJNY CO2


który gwarantuje dogłębny resurfacing, perfekcyjne usuwanie zmarszczek, rozstępów, bruzd i blizn oraz poprawę jakości skóry. Jego zastosowanie wykorzystywane jest przy zabiegach niwelujących fotostarzenie się skóry oraz w ginekologii estetycznej.

LASER CHIRURGICZNY CO2


ten typ lasera szeroko stosowany jest w dermatologii, ale również w chirurgii plastycznej, ginekologii, stomatologii, urologii- czyli wszędzie tam, gdzie wymagana jest niezwykła precyzja działania.


Na naszej stronie mogą Państwo zapoznać się z niezawodną procedurą FOTONA 4D.

Profesjonalne urządzenia do redukcji zmarszczek marki FOTONA zostały wykonane z uwzględnieniem najnowszych technologii. FOTONA 4D umożliwia synergiczne, unikatowe połączenie zabiegów:

 EndoLifting®, FRAC3®, Piano® oraz Superfacial™.

Jeśli preferujesz stosowanie bezinwazyjnych zabiegów estetycznych, które przebiegają błyskawicznie, a ich efekty są widoczne niemal natychmiast- FOTONA 4D jest ona nieocenionym, niezawodnym narzędziem w przywracaniu blasku i elastyczności wiotkiej skórze, doskonale radzi sobie z redukcją blizn potrądzikowych, zmarszczek, wygładzeniem czy zagęszczeniem skóry.

Podsumowanie

Zabiegi niwelujące procesy starzenia cieszą się nie tylko wśród kobiet ale i mężczyzn. Technologie do tego przeznaczone są idealne nie tylko dla osób chcących natychmiastowego wygładzenia, ale także jako profilaktyka dbania o kondycję naszej skóry cały czas. Odpowiednia sprężystość i elastyczność skóry opóźnia powstawanie zmarszczek, dlatego warto korzystać z zabiegów przywracających i pobudzających elastyczność skóry w każdym wieku.

Kontakt
Kontakt

Zainteresowany naszymi urządzeniami?

Wypełnij formularz, a nasi doradcy skontaktują się z Tobą.
Poznaj EMFACE